FAM Technika Odlewnicza Sp z oo to

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z rozwojowych przedsiębiorstw na rynku międzynarodowym i lokalnym, oferującym najwyższej jakości, śmiałe akcesoria budowlane oraz meblowe. W dodatku jednostka specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, gwarantującą wysoką homogeniczność konstrukcji detalu. Własnym doświadczeniem i zaangażowaniem oferuje rozwiązania sprawdzające się w wielu miejscach oraz zapewniające maksymalną wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. funkcjonuje w oparciu o certyfikaty internacjonalne, stanowiące wytyczne do prawidłowego jej funkcjonowania.

Jednym z pionierskich artykułów, cieszących się ogromną popularnością nie jedynie w Polsce, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z pierwszych na rynku odznacza się zaawansowaniem technologicznym i skorzystaniem najnowszej wiedzy w aspekcie odlewów ciśnieniowych. Jej unikatowość polega na dołożeniu do farby proszkowej nowoopracowanej, aktywnej substancji wykazującej silne właściwości antymikrobiologiczne wykorzystujące system oraz własną reaktywność. Klamka antybakteryjna pozostaje wobec tego bezpieczna przez długie lata, nie tracąc swojej powłoki. Rozwiązanie, o którym mowa stosowane jest w głównej mierze w branży meblowej, po największej części w sąsiedztwie lokalizacji powiązanych z medycyną oraz żywnością. Stanowi koncepcję, gwarantującą skuteczne ograniczenie występowania, jak oraz https://fam-to.pl/pl/9676-2/ roznoszenia mikroorganizmów gramdodatnich, gramujemnych, wszystkiego typu alg i grzybów pleśniowych i drożdżowych.

Pomysł własne przeznaczenie odnajduje na każdego typu przestrzeni, wszędzie tam, gdzie możliwe jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tutaj pomiędzy innymi o klamkach drzwiowych i okiennych, użytkowanych codziennie przez istotne ilości pracowników czy Klientów. Co ważniejsze, na witrynie https://fam-to.pl/pl/9676-2/ zdobyć można wszelkie szczegółowe informacje i skontaktować się z agentem firmy, z chęcią opisującym szeroką propozycję. Artykuł przytoczony powyżej jest godny uwagi jednostek, jakie stawiają na odkrywcze rozwiązania, bezpieczeństwo i solidność.