Podnieś swoje kompetencje i zapisz się na szkolenia SEP

Informacje

Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
art

Podnieś swoje kompetencje i zapisz się na uprawnienia sepowskie szkolenia SEP

Zapewne chcesz podnieść swoje kwalifikacje na następny pułap. Nabądź uprawnienia SEP dzięki oferowanym przez nas fachowym szkoleniom. Przeprowadzamy je dla elektroenergetyków specjalizujących się w grupie G1 elektrycznej, G2 cieplnej i w grupie G3 gazowej. Masz okazję zatem uzyskać odpowiednią wiedzę na temat maszyn do elektrycznych, przejść szkolenie z działania pomp, kotłów parowych oraz wodnych a także sprężarek, czy też z sieci i przemysłowych odbiorników paliw gazowych. Uprawnienia SEP pozwolą ci dozorować tego typu mechanizmy w praktyce.

Zalet jest więc cała masa. Zastanawiasz się tylko, jak wyglądają nasze specjalistyczne szkolenia SEP? Przede wszystkim błyskawicznie, gdyż trwają one zaledwie cztery godziny zegarowe. Nie oznacza to jednak, iż wiedza wykładana jest po łebkach. Opracowywaniem szkoleń zajmują się trenerzy z długoletnim doświadczeniem, którzy w prosty sposób wyjaśniają poszczególne kwestie, posiłkując się przy tym rzeczowymi slajdami. Ustny egzamin odbywa się tuż po odbytym szkoleniu. Nie obawiaj się jednak, iż jest to zbyt szybkie tempo. Szkolenia SEP obejmują wszystkie tematy, które mogą się na nim pojawić, a w ramach utrwalenia informacji pomogą ci otrzymane od trenera skrypty. Będziesz przez to w pełni spokojny. Gdy ustny egzamin będziesz już miał za sobą, nie zwlekaj. Dokonaj od razu wpłaty, a uprawnienia sepowskie zostaną ci wydane w ciągu doby. W przypadku innych formalności, pamiętaj tylko, aby zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Dlaczego należy zapisywać się na szkolenia SEP? Po pierwsze dlatego, że wydajesz się z nimi atrakcyjniejszy dla klienta i przyszłych pracodawców. Masz zaświadczenie o swojej wiedzy i umiejętnościach na papierze. Oprócz tego poświęcasz tylko jeden dzień, aby zdobyć uprawnienia SEP. Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich, które je oferuje, wybudowało ponad 20 szkół w całej Polsce, w miastach takich jak Warszawa, Lublin, Bydgoszcz, Rzeszów czy Toruń. Istnieje również sposobność wybrania oferty indywidualnej. Nasza kadra doskonałych trenerów jest w stanie dojechać do twojej firmy albo innego wybranego miejsca i poprowadzić zamknięte szkolenia SEP. Stowarzyszenie z łatwością dostosowuje się do pomysłów swoich klientów, dzięki czemu zdobyło już ich szerokie grono. I ty dołącz do profesjonalnie przeszkolonych elektroenergetyków.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, po prostu zadzwoń do nas. Z chęcią ci pomożemy. Pozostajemy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.