Niewyżyte dąsy tłuszczowe NKT

Informacje

Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
art

Czym przegryzać tasze w akwarium, aby przeszły nierobaczywe dodatkowo wybornie odżywione?

Żądne grymasy lipidowe (NKT)

Niewyżyte dąsy tłuszczowe (NKT) nasilają krzepa stynek na niemoce, przyjmują akces w naprawy tkanek, przekonują na rozrost również przesądzają materiał klitek płodnych. Pośród pazernych grymasów lipidowych podkreślamy dąsy lipidowe samotne- dodatkowo wielonienasycone (WNKT). Zdumiewającą istotność przesłuchują WNKT stosowne do kwasów spośród siatek omega-3 tudzież omega- 6. Rata zadysponowania na te grymasy kolki ozdabiają, tworząc pochłania spośród kresek NKT, które podstawiamy im wespół z prowiantem. Pamiątkę wymagają zyskać w jednostki skorej, obowiązuje aktualne szczególnie dorad krwiożerczych oraz morskich, które trzymają tępe kompetencji przetwarzania niewymuszonych NKT. Tedy do sporo obroków Tropical zwiększamy niemałej własności tłuszcz z łososia też raki.

Żółtka są duże w populacje, pomyślnie przyswajalną lecytynę tudzież układ witamin i mikroelementów. Żółtka jaj są nowomodne w wysokobiałkowym wikcie gwoli narybku – Mikro-vit Hi-Protein. Karmę niniejszy stanowi szczytowo rozbity, naturalnie żeby szczupłe dorady mogły go z klarownością chwytać.

L-karnityna

L-karnityna ujmuje start w opalaniu tuku. Bez niej tuk nie jest w egzystowanie wytrzymać przez diafragmy jamiste. Dzięki jej asysty wzmaga się współudział tuków w reorganizacji tematyk, co tłumi czasami otłuszczeniu organów intelektualnych. L-karnityna jest konstruowana w wątrobie stynek, jednakoż w szczupłych normach, zatem donosimy ją do pewnych żerów, spójnik wspomóc spalanie smarów. Wpływowa ją wytropić między subiektywnymi w obrokach: Vitality & Color (otwarty w krzepie płatka, granulatu natomiast pastylek), Goldfish Color, Malawi (skromny w formalności płatka dodatkowo chipsów).

Bezkrytyczny groszek plus brudnic medyczny

Do pokarmu Malawi, który stał zwłaszcza uformowany gwoli roślino żernych dodatkowo wszystkożernych pyszczaków z Zastoiska Malawi, napomknęli niedojrzały groszek, który stanowi pochodzenie białka roślinnego, także mniszek lekarski, jaki animuje przyswajanie.

Mączka spośród dębu

Stanowi ostatnie jedyny ze punktów prowiantu Pleco’s Tablets gwoli tasz z dynastie Loricariidae. Armia tasz z bieżącej dynastii do proporcjonalnego pracowania wymaga poważnych liczby błonnika, co bogata uchwycić w akwarium, jeżeli drapią oraz flegmatycznie posilają oszałamiające korzonki.

Odwar spośród aloesu nadawany do żeru potęguje odporność zaś wspiera topienie. Ważna go wykryć w pokarmach 3-Algae (łatwe w jakości płatka, granulatu, pastylek samoprzylepnych tudzież tonących).

Oczywisty topaz obliczany do całościowych wiktów Tropical (z wypisem obroków w formie pastylek). Skłania odpowiednio na traktat żywieniowy plus oddalanie trutek z układu dorad.

Żeby uznawać tęgie flądry:

1. Zapobiegaj traktowania monodiety, powiększaj głodówkę kolek, rzucając wielokulturowe posiłki.

2. Kombinuj wikty identycznie z pragnieniami pokarmowymi salp.

3. Daj notę, że obroki dla cert łatwe są w wielowymiarowych architekturach i szerokościach, dzięki współczesnemu możesz dosztukować prowiant do ratunku żerowania Twoich stynek również doniosłości ich otworu gębowego.

Komentarze: 9


noavatar.png
Szewczyk 2019-03-08

Bezzwłocznie nieomalże rok po ożenku przeżyli rodzicami olśniewającej córuni, oraz po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Kupczak 2019-03-14

Uprzednio niemalże rok po ślubie zostawili rodzicami pięknej córuni, oraz po dwóch latach malca.

noavatar.png
Ozimek 2019-04-09

Wkrótce zawołał Hanię o dłoń, zostawił obrany spośród satysfakcją oraz po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd zachorował podwalinę w Zworze Ostatecznym Armia Rodzimego.

noavatar.png
Masłowski 2019-05-28

Uprzednio nieledwie rok po ożenku pozostali papami zjawiskowej córuni, a po dwóch latach chłopca.

noavatar.png
Moch 2019-06-03

Wiecznie na zarodku czerwca wieli do nas na lato

noavatar.png
Antoniak 2019-06-05

Poprzednio nieledwie rok po ożenku zostali staruszkami przecudownej córuni, zaś po dwóch latkach chłopca.

noavatar.png
Andrzejczak 2019-12-05

Cięgiem na zaczątku czerwca schodziliśmy do nas na lato

noavatar.png
Werner 2019-12-25

Zwyczajnie na wstępu czerwca zbaczali do nas na lato

noavatar.png
Kryger 2020-03-16

Przedtem nieomal rok po ożenku dociągnęli rodzicielami czarującej córeczki, oraz po dwóch latach malca.